תמ"א 38 פינוי בינוי

משרדנו מתמחה בייצוג בעלי דירות, יזמים ונציגי בתים משותפים. המשרד נותן טיפול משפטי מקצועי, ניהול מו"מ ועריכת הסכמים, עם ידע רב בסוגיות מורכבות, לרבות מיסוי, ופתרונות למימוש הפרויקט, תוך כדי שימוש בטכניקות משפטיות לקידום הפרויקט. כמו כן יצירתיות רבה מניסיון חיים בענייני מקרקעין וראיה כוללת של הפרויקט המגביר את הסיכוי למימושו.

ליווי משפטי וייצוג דיירים בהליך הפרויקט.
ניהול משא ומתן להשגת תמורות מקסימלית.
רכישת דירה מקבלן במסגרת תמ"א 38
טיפול בדיירים סרבנים.
טיפים

אחוז החתימות הדרוש – בפרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק הבניין ושיפוצו) נדרשים חתימות של לפחות 67% מבעלי הדירות, שבבעלותם 67% מהשטח המשותף. בפרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה) נדרשת הסכמה של לפחות 80% מבעלי הדירות, שבבעלותם 80% מהשטח המשותף.
הגבלת זמן ההתקשרות – לחתום ליזם על התקשרות לזמן סביר, ואף ניתן לציין תחנות זמן בהסכם, לקידום הפרויקט ולהגיע להסכם עקרוני עם קבלן אשר יוצג לדיירים ולבסוף יחתימו עליו לאחר שיביעו את הערותיהם.
הסכמה מראש – בהסכם שיתוף הצדדים לפרויקט לחתום על הסכמה מראש לבניה עתידית וניצול זכויות הבניה המרביות שיש לכל צד וללא צורך בהסכמת הצד השני, למנוע מצב של סיכול הפרויקט בהתנגדויות מיותרות בהמשך.
בדיקת חובות על הנכס – טרם רכישת בית בין אם למטרת תמ"א או לרכישה רגילה חובה לבדוק גם את יתרה סילוק משכנתא הקיימת למוכר, ולהכניס בחוזה התייחסות לתשלום החוב מהכסף הראשון שמועבר ע"י הקונה בכפוף להערת אזהרה.

לתיאום פגישת היכרות חינם נא לפנות למשרד עורכי דין זילכה. טלפון נייד- 0522944429

דרכי יצירת קשר

טלפון: 052-2944429 (אלי)

טופס יצירת קשר